www.tanecznepasje.pl

taneczne pasje
do kasy

Twój koszyk:

(pusty)

Informacja o Firmie

Sklep  www.tanecznepasje.pl powstał  z pasji do tańca, z podziwu dla pracy tancerzy i emocji, które towarzyszą na turniejach. Rola stroju do tańca, akcesoriów i rekwizytów, które tańczą razem z tancerzem jest bardzo ważna i stanowi część obrazu scenicznego, dlatego muszą być starannie dobrane.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czołowych polskich tancerzy stworzyliśmy jedyny taki sklep taneczny w kraju, który całkowicie może zaspokoić ich potrzeby. Najlepszej jakości produkty taneczne, które dotąd były dostępne jedynie za granicą, teraz są na wyciągniecie ręki.

Sklep taneczny www.tanecznepasje.pl, to miejsce, w którym każdy tancerz znajdzie wszystko to, czego potrzebuje. Wszelkiego rodzaju oryginalne stroje do tanca, odzież treningową dla dzieci i dorosłych, bardzo dobrej jakości tkaniny, dotychczas niedostępne na polskim rynku, w pięknej kolorystyce i niepowtarzalnych wzorach, akcesoria i dodatki dla tancerzy oraz komis strojów tanecznych.

Siedząc komfortowo przy ekranie monitora mogą Państwo zakupić gotowe towary. Należy tylko przesłać potrzebne wymiary, wybrać krój, tkaninę oraz ozdoby, a otrzymają Państwo niepowtarzalny projekt stroju, lub odpowiedni strój do treningu,  dopasowany do ciała i predyspozycji tancerza , bez wychodzenia z domu! Wszystko zależy od Państwa wymagań, jak i kwoty, jaką chcą Państwo  przeznaczyć na hobby dzieci i miłość do tańca.

Prowadzimy doradztwo w zakresie zaprojektowania stroju tanecznego dla solistów i Grup tanecznych. Jeżeli nie znajdziesz w naszym sklepie odpowiedniego stroju, kostiumu do prezentacji, zadzwoń lub napisz, my dla Ciebie wyszukamy – to nasza pasja.

Zapraszamy serdecznie i jesteśmy do Państwa dyspozycji !

 

Dane sklepu


Strona głównaStrona główna

sklepy internetowe GIEKA 2011