www.tanecznepasje.pl

taneczne pasje
do kasy

Twój koszyk:

(pusty)

Co nas wyróżnia od konkurencji

Wyróżnia nas duża elastyczność- każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby i dopasowujemy ofertę ściśle, do oczekiwań Klienta.

Znając potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, nadal jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości tkaniny, w bogatej gamie kolorystycznej, niespotykane na polskim rynku oraz profesjonalne obuwie taneczne,   w konkurencyjnej cenie.

Chcemy być doradcą naszych Klientów. Posiadamy znajomość rynku i specyfiki pracy tancerza, a to pozwala nam dostarczać niepowtarzalnych rozwiązań w zakresie projektowania stroju, zarówno dla indywidualnego tancerza, jak i dla Grup tanecznych.   W naszej ofercie, posiadamy gotowe stroje, które przygotowujemy z największą dokładnością, z najlepszych tkanin, w profesjonalnej pracowni tańca.

To, co nas wyróżnia, to również szybkość reakcji, jakość obsługi, skuteczność i przede wszystkim życzliwość.

Pasja w tym, co robimy i uczciwość wobec Klientów i samych siebie, są dla nas priorytetem. Chcesz nas sprawdzić ? Zaufało nam już ponad 23 000 Klientów :) Zapraszamy, zwłaszcza, że w tym roku będzie wyjątkowo bogata oferta dla tancerzy. Zapraszamy trenerów i właścicieli  Szkół Tańca do współpracy.


AktualnościWszystkie Aktualności

sklepy internetowe GIEKA 2011